Programma

Cultuurveld en podium, Sportclinics, Hoofdveld en podium

Cultuurveld

 

Dome 1 Huis Der Letteren

13.15 - 16.45 (met pauzes)

Poëzie, dans, verhalenvertellers en literaire workshops

 

Dome 2 Pocket Stories

doorlopend vanaf 13.00

Ontdek de wereld door verhalen

 

Dome 3 Terra Nova Mini Maatschappij

doorlopend vanaf 13.00

Waar kinderen een eigen mini maatschappij vormen

 

Dome 4 – Upcycling Dome

doorlopend vanaf 13.00

Voetbalshirts schilderen en tassen maken

 

Dome 5 - Plak en bak met de wonderwortel uit de Amazone

14.00 /  16.00

Voel en proef wat de cassavewortel allemaal kan!

 

Dome 6 – Selfie act

doorlopend vanaf 13.00

Selfies & verkleden


11.00 – 12.00 Roof for Humanity

Bouw mee aan levensgrote domes

 

11.00 – 17.00 Kunstgras Events

Room Escape Challenge

 

11.00 – 18.00 Zeezelaar

Kunst met kinderen: bouw mee aan de grootste beschermgeest!

 

12.00 – 18.00 Hoelahoepen met Flowlands

Schud je heupen los

 

17.00 17.30   Tribute Michael Mols:

Onthulling muurschildering

 

14.30 / 15.45 Kalentura Drumt

Workshop djembé

 

Lokale markt en wereldkeuken met o.a.

Flowerpower, Cityplot, Roze bunker, Freelodge, Fruittuin, Cityplot, Stadstuin, LuckyLeaves & Makers Unite.


Muziek bij het cultuurpodium

11.00 – 13.00 DJ Voxstrot

14.00 – 14.30 Kalentura

15.00 – 15.45 Sarsaria

16.15 – 17.00 Kasba

17.00 – 19.00 DJ Voxstrot


Showcase/Clinics Sport

10.00 - 12.00                 Jiu Jitsu

13.00 – 14.00               Padel clinic

13.00 – 14.00               Zumba voor kinderen

14.00 – 15.00                Yoga voor kinderen

15.00 – 16.00                Spinning

16.00 – 17.00                Steps

17.00 – 18.00                 Zumba pittig

18.00 – 19.00                 Yoga

 

Doorlopend

American Football, Cricket, Kaatsclub, Tennis, Survivalrun


Hoofdpodium Sport & Muziek

10.30 – 11.30               Jeugdfinale Rugby

12.00 13.00               Wereldrecordpoging Freestyle Football Clinic

13.00 14.00               Kickbox clinic Ernesto Hoost

14.15 – 15.30               Jeugdfinale Rugby

15.45 – 17.00                Damesfinale Rugby

17.30 18.30                RTL Sterrenteam vs. Eendracht Sterrenteam

19.00 – 20.00              Jared Grant (The Voice) & live band

20.00 22.00              DJ Jody Bernal

 

 

 

 

Partners van sportpark de Eendracht: